Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas

1a klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte „Sveikata visus metus“. Pirmoji užduotis „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“. Subūrę komandą „Į sveikatą“, pasidalino savo nuveiktais darbais su Lietuvos bendraamžiais. Mokiniai jau nuo mokslo metų pradžios aktyvūs Sveikatiados, projekto „Olimpinis mėnuo“ dalyviai. Jie žino, kad norėdamas būti sveikas turi daug judėti ir sveikai maitintis.

Kovo mėnesį atlikome antrą užduotį „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi“. Jei anksčiau vaikai turėjo progą eidami į mokyklą / grįždami iš jos, keliaudami į parduotuvę ar aplankyti senelių, draugų pakvėpuoti grynu oru ir būti fiziškai aktyvūs be papildomų pastangų, tai šiandien visa tai yra sustoję. Todėl kartu su tėveliais siekėme skatinti vaikus  visais įmanomais būdais judėti kuo daugiau tiek namuose, tiek užsiimti aktyviomis veiklomis lauke.

Video filmukas „Į sveikatą. Kovas“

Mokytoja Diana