Mokinių piešiniai Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus virtualioje parodoje

Mokinių piešiniai Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus virtualioje parodoje

Startavo Respublikinė ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo lavinimo ugdymo įstaigų vaikų piešinių fotografijų virtuali paroda „Mano mylimiausias laukinis gyvūnas“, skirta Pasaulinei Žemės dienai paminėti, kurią organizuoja Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus.
Į parodą pateko 1a klasės mokinių Jokūbo Buzio ir Gabrieliaus Šenausko darbai.
Nuo kovo 19 d. iki vasaros vidurio kiekvieną penktadienį mokinių lauks žaismingi klausimynai apie gyvūnus. Tad ne tik bus galima pasitikrinti ar pagilinti žinias apie juos, bet ir apžiūrėti Lietuvos vaikų kūrybinius darbus.
Kiekvieną penktadienį bus galima rasti rubriką „Pasitikrink žinias“. O pirmoji iš jų – „Pasitikrink žinias apie katinių šeimos atstovus“.
Virtualios parodos nuoroda:
http://bit.ly/2P65VGU
Interaktyvus klausimynas „Pasitikrink žinias apie katinių šeimos atstovus“:
http://bit.ly/2ODMxl2

Klasės mokytoja Diana


Komentarai išjungti.