Pradinukai džiaugiasi sėkmingai įveikę geografijos olimpiadą

Pradinukai džiaugiasi sėkmingai įveikę geografijos olimpiadą

Kovo 2 dieną nuotoliniu būdu buvo organizuojama Pasaulio pažinimo olimpiada 2-3 klasių mokiniams. Organizacinis olimpiados „Mano gaublys 2021″ komitetas kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru, talkinant Geografijos mokytojų asociacijai pateikė visoms mokykloms, užsiregistravusioms dalyvauti olimpiadoje, užduotis Power point formatu.
Buvo sudarytos sąlygos visiems norintiems dalyvauti ir išbandyti savo jėgas.  Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi Lietuvos ir pasaulio pažinimu ir šio mokomojo dalyko populiarinimu pradinėse klasėse. Tikslas pasiektas- visi Vytauto Žemkalnio gimnazijos 2-3 klasių mokiniai pasitikrino savo geografijos žinias.
Sveikiname 2-3 klasių, mokinius, teisingai atsakiusius į pateiktus klausimus ir užėmusius:
I vietą
ANTROKAI: Faustas Lipskis (2a), Gustas Vorobjovas (2a), Milita Jančiauskaitė (2b), Arnas Šukys (2b);
TREČIOKAI: Ada Valiušytė (3b), Mikas Griciūnas(3b), Melita Kalvaitytė (3b).
II vietą
ANTROKAI: Austė Bajorūnaitė (2a), Kamilė Kaunietytė (2a), Ernestas Mačiūnas (2a), Dovydas Terentjevas (2a), Austėja Valeikaitė (2a);
TREČIOKAI: Gustė Rutkauskaitė (3b), Aronas Šalaviejus (3b).
III vietą
ANTROKAI: Laimonas Sakalauskas (2a), Simonas Šlapelis (2b), Guoda Paslauskaitė (2b), Luka Tunkevičiūtė (2b)
TREČIOKAI: Gytis Janulis (3b), Lukas Jarutis(3b), Matas Vaicekauskas (3b).

2-3 klasių mokytojos Aurelija Bendžiuvienė, Loreta Valainienė, Zita Satkauskienė


Komentarai išjungti.