Virtuali išvyka „Sveikos gyvensenos skatinimas Panevėžio mieste“

Virtuali išvyka „Sveikos gyvensenos skatinimas Panevėžio mieste“

Vasario 4 dieną 10a klasės mokiniai dalyvavo Panevėžio miesto savivaldybės sveikatos biuro nuotoliniu būdu zoom platformoje organizuojamoje filmų apie sveikatą peržiūroje ir diskusijose.
Projektas „Ypatingas būrys“- tai socialinės realybės programa, apjungianti kariuomenę ir neįgalius parolimpiečius. Dauguma jų nevaldo ar neturi kai kurių kūno dalių, yra patyrę įvairių traumų, po kurių atsitiesė ir gyvena pilnavertį gyvenimą bei garsina Lietuvą sporto arenose ir savo pavyzdžiu parodo, kad žmogaus jėga slypi ne kūno tvirtume, bet dvasios stiprybėje. Po peržiūros vyko diskusija su projekto dalyve parolimpiete Raimeda Bučinskyte.
Filme „Senas Šautuvas“ nagrinėjama emocinės prarajos ir savižudybių problema, sveikos gyvensenos ir psichinės sveikatos ryšys. Filmą pristatė filmo prodiuserė Viktorija Akavickaitė, o po jo peržiūros vyko diskusija su „Jaunimo linijos“ atstovais.

Biologijos mokytoja V.Zubienė


Komentarai išjungti.