Išbandė savo jėgas nuotoliniame skaitovų konkurse

Išbandė savo jėgas nuotoliniame skaitovų konkurse

3b klasės mokinė MINGAILĖ TAMOŠIŪNAITĖ dalyvavo nuotoliniame Respublikinio meninio skaitymo konkurso „Balta pasaka“ antrajame ture. Konkurso tikslas – skatinti mokinių kūrybinius gebėjimus. Ugdyti saviraišką, kūrybiškumą. Konkursą organizavo Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras.
Antrajame ture dalyvavo trisdešimt 1-4 klasių mokinių iš šalies ugdymo įstaigų. Karantino metu konkursas vyko nuotoliniu būdu. Išbandę nuotolinio mokymosi pamokas, mokiniai drąsiai jautėsi prieš kamerą, išraiškingai deklamavo pasirinktus eilėraščius apie žiemą.
Šis konkursas patikrino Mingailės drąsą ir sustiprino meilę ir begalinį domėjimąsi lietuvių kalba. Knygos mergaitei suteikia džiaugsmą ir skatina kūrybiškai reikšti savo mintis.

Klasės mokytoja Zita Satkauskienė


Komentarai išjungti.