Kviečiame rinkti gimnazijos „Metų mokytoją 2021“

Gimnazijoje jau trečius metus Kazickų šeimos fondas inicijuoja gimnazijos „Metų mokytojo “ rinkimus.
5-12 klasių mokiniai gali el.dienyne www.tamo.lt skiltyje „Apklausos“ teikti 1-2 mokytojus, kuriuos rekomenduotų apdovanoti. Reikia parašyti mokytojos (-o) pavardę, vardą ir paaiškinti, kodėl siūlote įvardintą kandidatą.
Konkurse negali dalyvauti praėjusių dviejų metų laimėtojos: lietuvių kalbos mokytoja Rasa Majauskienė ir chemijos mokytoja Violeta Rimaitė.
Konkurso nuostatuose rašoma, kad puikus kandidatas (mokytojas) yra tas, kuris:
– Skatina aktyvų mokymąsi ir kūrybišką, kritišką, nepriklausomą mokinių mąstymą.
– Skatina meilę mokymuisi, sėkmės bei atradimo džiaugsmo pojūtį klasėje.
– Pripažįsta ir praktikoje taiko sampratą, kad mokytojas ir mokinys yra partneriai mokymosi procese.
– Rodo didesnį susidomėjimą mokiniais nei reikalauja dalyko išdėstymas, reaguoja ir rūpinasi mokinių gerove ir emocine klasės būsena.
– Spinduliuoja užsidegimu mokyti ir rūpesčiu mokinių žiniomis bei jų įsisavinimu.
– Skatina mokinių smalsumą ir gebėjimą užduoti klausimus.
– Gerai supranta ryšį tarp to, ką duoda mokiniams ir to, ką tikisi iš jų gauti. Tai atsispindi kandidato dėstomo dalyko metoduose, užduotyse, vertinime ir prioritetuose.
– Ne tik geba puikiai išdėstyti dalyką, bet ir yra draugiškas bei prieinamas mokiniams, turintiems klausimų ar patiriantiems sunkumų.
– Yra įsitraukęs į bendruomenės gyvenimą, gerovę bei aktyvus už klasės ribų: dalyvauja miesto, valstybės, tarptautiniuose renginiuose, prisideda prie jų organizavimo.
– Rūpinasi kvalifikacijos tobulinimu, yra aktyviai įsitraukęs į projektinę, neformaliojo švietimo veiklą.
– Skatina mokinius dalyvauti įvairiuose konkursuose ir olimpiadose, padeda joms ruoštis, garsėja aukštais mokinių akademiniais pasiekimais.

Tik nuo jūsų aktyvumo priklausys, kas taps „ Metų mokytojas 2021“!