Padėka Vilūnei ir Ramučiui Bučinskams

Padėka Vilūnei ir Ramučiui Bučinskams

Esame nuoširdžiai dėkingi Vilūnei ir Ramučiui Bučinskams už vertingą dovaną. Ši kauniečių šeima gimnazijos muziejui padovanojo savo  mamos,  Panevėžio Mergaičių gimnazijos 1939 m. laidos abiturientės  Reginos Taujanskaitės,  mokyklinių  laikų archyvą. Jame yra originalios mokytojų ir mokslo draugių, išvykų nuotraukos, mokslo metų baigimo pažymėjimai su tuomet gimnazijoje dirbusios Salomėjos Nėries ir kitų mokytojų  parašais, piešiniai, apdovanojimai, užrašai, skaitytos knygos.  Mūsų gimnazijos muziejaus pasipildė daugiau nei šimtu  įdomių eksponatų. Džiaugiamės, kad šeima išsaugojo šiuos vertingus daiktus, dokumentus ir nuotraukas. Baigusi Panevėžio mergaičių gimnaziją Regina Taujanskaitė-Bučinskienė  studijavo, vėliau Kaune dirbo gydytoja odontologe.
Rudenį  gautą archyvą planuojame  pristatyti  gimnazijos muziejuje.

Gimnazijos muziejaus vadovė Jolanta Astramskienė


Komentarai išjungti.