Poezijos pavasaris

Poezijos pavasaris

Kasmet paskutinę gegužės savaitę per Lietuvą vilnijantis Poezijos pavasaris neaplenkia ir mūsų gimnazijos. Į šią nuostabią poezijos šventę, pasipuošusią žydinčių kaštonų ir alyvų žiedais, susirenka ne tik mūsų, bet ir kitų gimnazijų jaunieji poetai, poezijos mylėtojai. Kasmet atvyksta ir kviestinis moksleivių svečias – labiausiai skaitomas gimnazijoje poetas, neseniai išleidęs poezijos knygą.

Šiais metais  gimnazijos poezijos pavasario laureate tapo  rašytoja, aktorė, dramaturgė Daiva Čepauskaitė. Tikimės, susitiksime su laureate vėliau, kai praeis visos negandos, karantinai. O dabar siūlau trumpai susipažinti su poete, su  keletu eilėraščių iš  jos knygų.

Daiva Čepauskaitė
„Baisiai gražūs eilėraščiai“
Tekstai iš kitų eilėraščių

Gimnazijos bibliotekos vedėja Rasa Vrubliauskienė


Komentarai išjungti.