Paroda-konkursas BALANDIS-2020

Gyvenime mes visi – naudotojai. Ir tik nedaugelis mūsų – kūrėjai.

Skelbiu iššūkį gimnazijos kūrėjams!

• Per šešias dienas Dievas sukūrė pasaulį ir 7-ą dieną ilsėjosi, per 6 dienas mes galime sukurti 6 darbus ir ilsėtis, įveikę  savo tingumą.
  • Konkurse gali dalyvauti visi esantys ir buvę mokiniai, jų tėvai, mokytojai. Vienintelė sąlyga-6 darbai turi būti sukurti balandžio mėn.
  • Prizai – visiems, priėmusiems iššūkį ir atsiuntusiems geriausius karantino metu sukurtus darbus– dešimtukai į dailę už kiekvieną darbą.
  • 7-eri autoriai bus išrinkti į finalą, Jūsų geriausius darbus eksponuosime gimnazijos internetiniame puslapyje. Priziniame fonde Jūsų lauks šeši šokoladai ir autorinis dailės mokytojos Ilonos Žvinakienės darbas 30×30 aliejumi ant drobės su padėka.
  • 6 savo kūrinių nuotraukas atsiųsti iki balandžio 29 d. ilonaizvinakienei@gmail.com ir janulionienes@yahoo.com
  • Privalumas: pasirinktos temos vientisumas, autoriaus stilistinis braižas, optimistinis požiūris į gyvenimą.

Prašom į virtualią Vytauto Žemkalnio gimnazijos parodą-Balandis 2020. Čia pirmieji geriausi mokinių darbai >>>