Chorų karai ir istorijos viktorina „Apie gimnaziją ir Lietuvą“

Kovo pradžia kiekvienais metais mūsų gimnazijoje būna įtempta: švenčiame gimnazijos Bendruomenės, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventes, o šiemet dar ir gimnazijos 115-ąjį jubiliejų. Šiais metais nusprendėme du tradicinius gimnazijos renginius – istorijos viktoriną ir chorų karus, sujungti. Kovo 5 d. ir įvyko I ir II gimnazijos klasių muzikiniai pasirodymai ir viktorina. Renginiui mokiniai buvo gerai pasiruošę, pasirūpinę ne tik dainos atlikimu, bet ir savo sceniniu įvaizdžiu, taip pat pasiruošę atsakyti į klausimus apie mūsų gimnazijos ir Lietuvos istoriją. 1 b klasės atlikta A. Masytės daina „Laisvė“ buvo pripažinta kaip muzikaliausias pasirodymas. Istorijos viktorinoje geriausiai sekėsi 2a kasės komandai. Saldžius prizus nugalėtojams įteikė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Danguolė Tamošiūnienė. Džiaugiamės visais dalyviais, bei dar kartą sveikiname nugalėtojus, dėkojame komisijai, muzikos mokytojai Renatai Karašienei, puikiam renginio vedėjui Aleksandrui, pagalbininkėms Godai, Viktorijai, Domilei ir Auksei.

Istorijos mokytoja Jolanta Astramskienė.