Respublikinė metodinė konferencija „Šviesus protas ir gera širdis“

Respublikinė metodinė konferencija „Šviesus protas ir gera širdis“

Vasario 7 dieną Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje vyko respublikinė metodinė konferencija „Šviesus protas ir gera širdis“. Ji skirta Lietuvos gimnazijoms, pasirinkusioms  humanistinio ugdymo menine veikla kryptį. Tokių mokyklų Lietuvoje yra penkios. Tad buvo labai džiugu sulaukti svečių iš Vilniaus Tuskulėnų gimnazijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijos, Klaipėdos Vydūno gimnazijos bei Kauno Juozo Grušo menų gimnazijos. Pirmoje konferencijos dalyje buvo išklausyti dalykiniai pranešimai, kuriuos maloniai sutiko perskaityti mūsų gimnazijos alumnai – tai Vilma Sukackė bei  Guoda Kaminskė – ir gimnazijos kolegos mokytojai. Antroje dalyje vyko jaukus darbas metodinėse grupėse, kuriose dalintasi patirtimi, stengtasi vieni kitus įkvėpti, pasidalinti žiniomis.

Gimnazijos metodinės tarybos vadovė mokytoja Asta Grišiuvienė


Komentarai išjungti.