„Metų mokytojas 2020“ I etapo laimėtojai

„Metų mokytojas 2020“ I etapo laimėtojai

Baigėsi  lapkričio mėn. prasidėjęs  Vytauto Žemkalnio gimnazijos 1937 m. laidos abiturientės Aleksandros Kalvėnaitės – Kazickienės (1920-2011) atminimo įamžinimo premijos konkurso  „METŲ MOKYTOJAS 2020“   I ETAPAS.
Mokiniai turėjo argumentuodami pasiūlyti 2 mokytojus, kurie galėtų pretenduoti į šią nominaciją. Komisija suskaičiavo balus ir skelbia 5 mokytojus, kurie dalyvaus II etape (sąrašas pateiktas pagal vardo raidės abėcėlę):
  • Gintautas Krugiškis- fizinio ugdymo mokytojas;
  • Ilona Žvinakienė- dailės mokytoja;
  • Janė Masilionienė- matematikos mokytoja.
  • Leonora Kasiulytė – dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja;
  • Violeta Rimaitė- chemijos mokytoja;
Linkime mokytojams sėkmės!
Konkurso organizavimo ir vykdymo grupė

Komentarai išjungti.