Svečiai

Gruodžio 12 d. gimnazijoje sulaukėme svečių – Panevėžio r. Piniavos mokyklos-darželio ketvirtokų. Aktų salėje susirinkusius mažuosius mokinukus pasveikino gimnazijos direktorius Artūras Totilas, savo programėlę parodė mūsų gimnazijos mažiausieji pradinukai – pirmokėliai. Vadovaujami savo mokytojos Loretos Valainienės, jie parodė šaunų ir labai linksmą, nuotaikingą spektaklį pagal Vaižganto „Vaizdelius“. Toliau savo pasirodymu koncertą tęsė dainorėliai šeštokai (vadovė muzikos mokytoja Renata Karašienė) ir „Kanapėlės“ jaunių grupė (vadovė mokytoja Kristina Nainienė). Renginį Kalėdų laukimo dvasia vedė dvi penktokės – Vesta Linkevičiūtė ir Brigita Lincevičiūtė – ir II b kl. mokinė Ugnė Veckaitė. Mažosioms 5a kl mergaitėms tai buvo premjera. Po koncerto ir gražių palinkėjimų Lyderių klubo mokiniai aprodė mūsų gimnaziją. Tikimės, kitais metais jie papildys mūsų gimnazijos gretas.