KONKURSO „MIESTAS BE KORUPCIJOS“ LAUREATAI – MŪSŲ GIMNAZIJOS KOMANDA

Gruodžio 9 d. Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos II a (10) klasės mokinių komandos socialinė reklama ,,Kodas: AČIŪ“ (koordinatorė dailės mokytoja metodininkė Ilona Žvinakienė) tapo miesto savivaldybės organizuoto konkurso ,,Miestas be korupcijos“ nugalėtoja. Laureatus: Dovydą Matuzevičių, Modesta Čiukšytę, Emą Žostautaitę, Augustiną Briedį, Kamilę Virbickaitę ir jų mokytoją pasveikino bei apdovanojo Panevėžio mero pavaduotojas Deividas Labanavičius. Laimėtojams ir juos konsultavusiems pedagogams įteiktos padėkos ir atminimo dovanos.
Specialiųjų tyrimų tarnyba įsteigė papildomą prizą už pozityvumą ir skaidrumą, kuris buvo įteiktas Ib kl. mokinei Livetai Navakaitei, sukūrusiai darbą „Panevėžys – skaidrus!” bei mokytojams koordinatoriams – Alfredui Vasiliauskui ir Jurgitai Briedienei.
Sveikiname!