integruota pamoka-paskaita

Žiema plunksnuotiems draugams paukšteliams sunkus metas, tad mes galime nors šiek tiek jiems padėti šį laiką ištverti. V. Žemkalnio gimnazijoje 5-6 klasės moksleiviams vyko integruota pamoka-paskaita apie žiemojančius paukštelius Lietuvoje, jų mitybą, etologiją. Vyresnių klasių moksleivės Auksė Kazilionytė, Domilė Kriukaitė, Akvilė Seliavaitė padėjo vesti renginį, kuriame mokė jaunesnius moksleivius iš ko pasigaminti lesyklėles paukšteliams, kuo lesinti, buvo diskutuojama ar verta lesinti paukštelius žiemos metu, ar ne, kiek įvairių kenkėjų sunaikinama. Buvo rodomos skaidrės apie kiekvieną žiemojantį paukštelį, klausomasi paukštelių  balso  įrašų. Už teisingus atsakymus mokinukai buvo pavaišinti mokytojo  kaimo sode užaugintais ekologiškais obuoliais. Mokiniai dabar laukia sniego, kad galėtų į lesyklėles paberti sparnuočiams skanėstų.

Biologijos mokytojai D. Radzevičienė, V. Zubienė, M. Kuzminskas