„Vaižganto kūrybos deimančiukai“

„Vaižganto kūrybos deimančiukai“

2019 metus Lietuvos seimas paskelbė rašytojo, kunigo, visuomenės švietėjo Juozo Tumo Vaižganto metais. Rugsėjo mėnesį buvo minimos jo150– osios gimimo metinės.
Šiai sukakčiai paminėti, Vytauto Žemkalnio gimnazijos pradinių klasių mokytojos,  organizavo resbublikinį pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkursą ,,Vaižganto kūrybos deimančiukai”. Vaikai buvo kviečiami skaityti rašytojo sukurtus apsakymėlius ir meniniu žodžiu kuriamus pasakojimus perteikti dailės meno išraiškos priemonėmis.
Sulaukėme daugiau nei 350 piešinių iš visos Lietuvos.  Konkurso vertinimo komisija, vadovaujama dailininkės, gimnazijos dailės mokytojos  Ilonos Žvinakienės, turėjo išties sunkią užduotį – išrinkti 30 pačių geriausių darbų. Jų autoriai pelnė diplomus. Dar 30 jaunųjų dailininkų  lapkričio 27 dieną gimnazijoje vykusioje šventėje buvo apdovanoti padėkomis už meninį temos atskleidimą.
Gimnaziją papuošė 150 pačių meniškiausių, labiausiai atitinkančių to laikmečio dvasią, pradinių klasių mokinių darbų. Šią parodą Vytauto Žemkalnio gimnazijos pradinukai skiria artėjančioms mokyklos 115 – osioms įkūrimo metinėms paminėti

Pradinių klasių mokytoja Vilma Palepšienė


Komentarai išjungti.