Mielos dovanėlės iš Markučių

Mielos dovanėlės iš Markučių

2019 metų vasaros pradžioje mūsų gimnazistai Linas Šaltis (II a) ir Alvina Damoševičiūtė ( II a) dalyvavo XIX Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkurse „Mano Aleksandras Puškinas“, skirtame poeto 220-ioms gimimo metinėms paminėti. Konkurse varžėsi 210 moksleivių iš 42 Lietuvos respublikos mokyklų. Gimnazistai  dalyvavo vertimų sekcijoje. Jie vertė pasirinktus poeto eilėraščius iš rusų kalbos į lietuvių kalbą. Renginį organizavo Literatūrinis Aleksandro Puškino muziejus, įsikūręs Markučiuose. Aktyviausi ir kūrybingiausi renginio dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Mūsų gimnazistai taip pat buvo maloniai nustebinti. Po viešnagės Vilniuje šį kartą Kalėdų seneliu tapo moksleivius ruošusi mokytoja I. Mazarevičienė. Labai miela, kai dovaną gauni netikėtai.


Komentarai išjungti.