Pepei Ilgakojinei – 70

Pepei Ilgakojinei – 70

Šiemet švedų rašytojos Astridos Lindgren sukurtai knygos herojei Pepei Ilgakojinei sukanka 70 metų. Pepė – vienas žinomiausių rašytojos sukurtų personažų – raudonplaukė mergaitė styrančiomis kasomis ir skirtingomis kojinėmis. Smėlynės biblioteka pakvietė mūsų mokyklos pradinukus kartu švęsti Pepės Ilgakojinės gimtadienį. Klausėmės nuotaikingų skaitymų, susitikome su įvairiais rašytojos Astridos Lingren personažais.

Vaikų įspūdžiai po renginio:
Pirmokė Donata: man labai patiko deklamuoti Pepei eilėraštį. Buvo linksma.
Pirmokė Emilija: O man patiko, kai atnešė tortą su fejerverku!
Antrokas Gytis: Buvo smagu, kai Karlsonas paliko tik vieną bandelę.

Mokytojos Aurelija Bendžiuvienė, Loreta Valainienė ir Vilma Palepšienė

 


Komentarai išjungti.