Ar Robotas moka rašyti?

Ar Robotas moka rašyti?

Lapkričio 14 dieną į mūsų gimnaziją atvyko RoboTukasTukas!
Mokiniai susipažino su programos vedėju Robotuku Tuku, kuris padeklamavo eilėraštį ir papasakojo apie save. Jis parodė vaikams daug įdomių ir juokingų triukų, kuriuos yra išmokęs, taip pat žaidė krepšinį. Vaikai atsakinėjo į robotuko klausimus ir bendravo, o vėliau pirmokė Guoda su Robotuku žaidė slėpynių. Robotukas Tukas dalyvavo rašymo pamokoje ir pats parašė išgirstą žodį MAMA. Vaikai šoko muzikinį šokį kartu su robotuku ir pamėgdžiojo vieni kitus. Taip pat Tukas žaidė futbolą.

Pirmokė Ema: man buvo netikėta, kad Robotukas moka šnekėti, labai nustebau, kad moka ir rašyti.
Antrokas Kostas: Buvo linksma žiūrėti, kaip Robotukas spardė kamuolį.
Pirmokė Airida: patiko, kai robotukas pajuokavo, kad išseko baterija. O mes ir patikėjome.

Mokytojos Aurelija Bendžiuvienė, Loreta Valainienė ir Vilma Palepšienė

 


Komentarai išjungti.