Piešimas spalvotu smėliu

Piešimas spalvotu smėliu

Spalio 3 d.  6a klasės mokiniai  dalyvavo  Kėdainių  Janinos Monkutės-Marks muziejaus – galerijos organizuotoje edukacinėje programoje „Piešimas spalvotu smėliu“ – praktinis kūrybinis užsiėmimas“. Mokiniai buvo trumpai supažindinti su išeivės, muziejaus įkūrėjos Janinos Monkutės-Marks asmenybe, kūrybos keliu ir jos vardo muziejaus atsiradimo istorija. Praktinio užsiėmimo metu moksleiviai kūrė darbo eskizus,kėlė juos ant specialaus lipnaus popieriaus, piešinį išraižė  peiliuku ir dengė  įvairių spalvų smėlio sluoksniu. Programos pabaigoje moksleiviai pristatė savo kūrinius draugams, buvo surengta darbelių peržiūra-paroda. Darbus  parsivežė namo.

Po to dar buvo aplankytas Lietuvos geografinį vidurys, M. Daukšos ąžuolas, pasigrožėta Kėdainių miesto senamiesčiu.

Ekskursiją organizavo dailės mokytoja I. Žvinakienė ir klasės vadovė D. Radzevičienė.


Komentarai išjungti.