Mokslo metų pradžios šventė

Mokslo metų pradžios šventė

Šiltą ir spalvingą, gėlėmis išmargintą naujų mokslo metų rytą visi gimnazistai ir mažieji gimnazijos mokiniai sutiko gimnazijos kiemelyje. Rugsėjo 2- oji mūsų gimnazijoje buvo pilna šurmulio ir gerų, smagių, žaismingų akimirkų. Vieni mokslo kelią dar tik pradėjo, kitiems skambutis nuaidėjo dvyliktąjį kartą. Šie metai mūsų gimnazijai tikrai dosnūs: ją papildė 2 klasės pirmokėlių, klasė penktokėlių bei pusšimtis devintokų. Visiems šiems mokiniams mūsų gimnazija – naujo kelio pradžia. Mokslo ir žinių šventėje gausiai dalyvavo visa PVŽG bendruomenė. Šventės svečias  kunigas Simas palaimino mūsų gimnazijos bendruomenę ir visiems palinkėjo gerų ir prasmingų, kūrybingų mokslo metų. Galiausiai, palydėti smagių „Kanapėlės“ jaunių grupės šokių ir dainų, mokiniai sugužėjo į klases, kur jų laukė pirmoji klasės valandėlė.

Grįžti į gimnaziją visada gera! Telydi Jus puiki nuotaika, o noras sužinoti ir išmokti naujų dalykų suteikia Jums motyvacijos. Įdomių, smagių, prasmingų mokslo metų!


Komentarai išjungti.