Lietuvos salomėjiškų mokyklų susitikimas

Lietuvos salomėjiškų mokyklų susitikimas

Šių metų gegužės 17 dieną mūsų gimnazijos mokytojai Dalia Radzevičienė, Asta Grišiuvienė, direktoriaus pavaduotojas Simas Greviškis ir 5 a klasės mokiniai svečiavosi Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje. Čia vyko poetės Salomėjos Nėries 115-ųjų gimimo metinių paminėjimas ir tradicinis susitikimas su Lietuvos salomėjiškomis mokyklomis. Diena labai maloniai prabėgo su senais gimnazijos draugais iš Vilkaviškio, Lazdijų, Vilniaus ir Kauno mokyklų. Šventės šeimininkai sužavėjo šilta, labai įdomia, prasminga ir smagia programa. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje buvome supažindinti su literatūros ir kitais kultūros bei meno ištekliais, maloniai nustebino kvepiančių knygų salonas, proto ir išminties jėgas išbandėme atlikdami interaktyvias Knygų kodo užduotis. Sporto salėje visų laukė šmaikščios sportinės užduotys ir žaidimai – „Esame skirtingi, bet vienas kitam reikalingi. “ Elegantiška nuotaika užbūrė ir vakaro programa. Skambant saksofono muzikai, gimnazijos auklėtinėms šokant subtilius baleto žingsnelius, deklamuojant S. Nėries eilėraštį „Odisėjas“, vakaro viešnia rašytoja Aldona Ruseckaitė pristatė naująjį savo romaną apie S. Nėrį „Padai pilni vinių. “ Autorė jautriai pervertė sunkius ir skausmingus poetės gyvenimo puslapius, atskleidė savitas įžvalgas, mintis. Na, o mokinių tuo metu laukė aktyvios pramogos – visi galėjo išbandyti savo jėgas linksmuosiuose pabėgimo kambariuose. Visi grįžome kupini gerų emocijų ir dėkingi taip svetingai priėmusiems kauniečiams. Kitas susitikimas laukia kitą pavasarį jau Lazdijuose.

Lietuvių kalbos metodikos grupės vadovė Asta Grišiuvienė


Komentarai išjungti.