Pirmokų poezijos pavasaris

Pirmokų poezijos pavasaris

Gegužės mėnesį, kartu su sodų žydėjimu, į gimnaziją atkeliauja poezijos pavasaris.
Gegužės 7 dieną Smėlynės biblioteka jau 12-tą kartą sukvietė pradinių klasių mokinius į meninio skaitymo konkursą ,,Skaitau Lietuvą“. Šiame konkurse Vytauto Žemkalnio gimnaziją atstovavo pirmokai – Donatas Keniausis, Ada Valiušytė, Paulina Visockaitė. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis, o Paulina laimėjo nuoširdžiausios skaitovės nominaciją.
Kol dirbo skaitovų vertinimo komisija, konkurso dalyviams ir žiūrovams nuobodžiauti neteko. Į svečius atvyko vaikiškų knygų rašytoja Rebeka Una su sūnumi Pijumi. Visus sužavėjo nuoširdus rašytojos pasakojimas apie tai, kas paskatino kurti, kas tampa jos knygų herojais. Žiūrovus užbūrė Pijaus artistiškumas, meniniai gebėjimai bei parodyti įvairūs triukai. Vaikai buvo ne tik atidūs žiūrovai, bet ir parodė savo drąsą ir artistiškumą vaidindami rašytojos pasiūlytas situacijas bei jas aptardami. Čia nepralenkiamos buvo Mėta, Paulina, Ada.
Gegužės 9 dieną Vysk. K. Paltaroko gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas „Kalbos skrynelėje vaikystės žodžiai“. Jame dalyvavo ir padėkos raštą pelnė Ada Valiušytė.
Sveikiname mažuosius skaitovus!

Mokytoja Vilma


Komentarai išjungti.