Ekskursija

Ekskursija

Lietingą penktadienio rytą Ia ir Ib klasių gimnazistai atvyko į Medininkus. Čia aplankė Medininkų pilį, kuri pagal savo paskirtį ir konstrukciją laikytina seniausiu pilies tipu Pabaltijyje, ir Pasieniečių mokyklą. Per Atvirų durų dieną gimnazistai išsiaiškino 7 priežastis, kodėl verta mokytis Pasieniečių mokykloje, ir susipažino su stojimo taisyklėmis bei reikalavimais. Mokiniai lankėsi įvairiose mokyklos patalpose, muziejuje.
Vilniuje gimnazistai žavėjosi senamiesčio architektūra, istoriniais paminklais. Prezidentūroje aplankė Valstybės pažinimo centrą. Prieš pusmetį duris atvėręs Valstybės pažinimo centras yra moderniausias muziejus Lietuvoje, kur, pasitelkiant šiuolaikines technologijas, kalbama apie valstybę bei piliečių dalyvavimą joje. Turinys patrauklus dėl interaktyvumo, žaidimo elementų, netikėtų dizaino sprendimų. Gimnazistams patiko naujos patirtys, interaktyvi ir netikėta pažintis su valstybe. Puiki pilietiškumo pamoka išliks ilgam.


Komentarai išjungti.