ŽKL

ŽKL

Kartu su mokinių pavasario atostogomis baigėsi ne pirmus metus vykstantis Žemkalnio krepšinio lygos (ŽKL) turnyras. Šis turnyras gražiai įsiliejo į gimnazijos tradicinių renginių tarpą. Mokiniai susibūrę į komandas ugdė pasitikėjimą savimi, išmoko valdyti emocijas, pažino savo galimybes ir atrado jau turimus įgūdžius. Dar ilgamečio gimnazijos kūno kultūros mokytojo Česlovo Plaščinsko pradėtas, dėka mokytojo Gintauto Krugiškio ŽKL populiarumas nemažėja, todėl ir 2018-2019 m.m. vyko net pusę metų. Turnyras prasidėjo grupės varžybomis, o baigėsi finalo ketverto kovomis. Kiekvienos varžybos buvo tikra krepšinio šventė, subūrusi šios sporto šakos entuziastus. Visos varžybos buvo atkaklios, nes komandos kovojo ne tik dėl nugalėtojo titulo, bet ir dėl piniginių prizų, bei direktoriaus įsteigtų saldžiųjų prizų. 2019 m. lygioje ir įtemptoje kovoje nugalėjo komanda „Rūkykla“. Čempionais tapo Normantas Daškevičius, Aivaras Šišla, Alanas Valiušis, Marius Janeliūnas, Erestas Rakašis ir Aldas Puzinas. Antrą vietą užėmė komanda „Kur švarkas“, trečią – „Stumbro lakers“, ketvirtą – „Nepralenkiamieji“. Mokytojui Gintautui Krugiškiui padėjo teisėjai ir sekretoriatas: Arminas Ruzas, Lukas Čiplys, Linėja Tomarevičiūtė, Gytis Deveikis. Lemiamoms rungtynėms teisėjavo ŽKL pradininkas mokytojas Česlovas Plaščinskas. Sveikiname ŽKL nugalėtojus, visus dalyvius. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie varžybų organizavimo. Tikime, kad mokiniai užmezgė tvirtus draugystės ryšius, kurie padės ir ateityje – išmokę dalintis ne tik kamuoliu, bet ir savo emocijomis aikštelėje, jie bus atviresni pasauliui ir galimybėms.


Komentarai išjungti.