Skaitymo skatinimo konkursas ,,Knygų mugė“

Skaitymo skatinimo konkursas ,,Knygų mugė“

Gimnazijos pirmokai nuo pirmųjų pamokėlių pradėjo draugystę su raidelėmis, o išmokę skaityti – atrado stebuklingą knygų pasaulį. Mažieji mokinukai labai susidomėjo skaitymo skatinimo projektu ,,Per knygą- į gamtą“. Jie noriai skaitė pasiūlytas knygas, jas aptarė ir ruošėsi projekto baigiamajam renginiui- konkursui ,,Knygų mugė“.
Balandžio 17 dieną, į ,,Smėlynės“ bibliotekoje vykusį konkursą susirinko 1-2 klasių mokinių komandos net iš 13 Panevėžio miesto mokyklų. Vaikams teko atlikti pačias įvairiausias užduotis susijusias su perskaitytomis knygomis, o kompetentinga komisija mokinių darbus įvertino. Šiame konkurse puikiai pasirodžiusi Vytauto Žemkalnio gimnazijos pirmokų komanda pelnė diplomą ir organizatorių pagyrimą už drąsą. Komandą sudarė Donatas Keniausis, Ieva Adomavičiūtė, Kostas Jurevičius ir Matas Vaicekauskas
Šių mokslo metų skaitymo skatinimo konkursas baigėsi, tačiau meilė knygoms bus puoselėjama toliau.

Mokytoja Vilma Palepšienė


Komentarai išjungti.