Šauniausi „žemaičiai“ tarp aukštaičių

Šauniausi „žemaičiai“ tarp aukštaičių

Balandžio 15 d. gimnazijoje vyko gamtamokslinis konkursas antrokams „Kas laimės dešimtuką?“ skirtas Žemaitijos metams paminėti. Žemaitiškai gimnazistus pasveikino ir sėkmės palinkėjo direktoriaus pavaduotoja žemaitė Danguolė Tamošiūnienė. Komandos prisistatė ir buvo pasiruošę atsakyti į klausimus apie Žemaitijos pramonę bei gamtą. Linksmiausiai prisistatė IIb klasė, o su užduotimis puikiausiai susitvarkė IIc. Mokiniai buvo išradingi aiškinant žemaitiškų žodžių prasmę.
Suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad daugiausiai apie Žemaitiją žinojo IIc klasės komanda, kuri ir tapo nugalėtoja. Sveikiname pirmos vietos laimėtojus: Godą, Viktoriją, Domilę, Auksę ir Gvidą! Dėkojame dalyvavusiems!

Gamtos mokslų mokytojai


Komentarai išjungti.