Nepaprasti pirmokų nuotykiai bibliotekoje

Nepaprasti pirmokų nuotykiai bibliotekoje

Kovo 25-31 dienomis yra vykdomas projektas „Skaitmeninė savaitė“ Lietuvoje, Europoje ir Smėlynės bibliotekoje. Buvo labai džiugu sulaukti bibliotekos darbuotojų kvietimo įsijungti į šį projektą ir dalyvauti edukacinėje programoje „Išmanusis skaitymas ir nepaprasti nuotykiai technikos pasaulyje“.
sužavėjo informacinių technologijų pagalba atgyjantys pasakų knygų paveikslėliai. Susižavėjimo šūksniai lydėjo atgyjančius vaikų piešinius. Net sunku įsivaizduoti, kad ką tik nuspalvintas drugelis jau skraido, delfinas- plaukia ir šokinėja, o gaisrinės automobilis išvažiuoja gesinti gaisro. Mokiniai turėjo galimybę stebėti kaip dirba robotukai. Net ir dronas skraidė bibliotekoje.
Pirmokai dėkingi Smėlynės bibliotekos darbuotojoms už galimybę susipažinti su informacinių technologijų pritaikymo galimybėmis ir pagalbą atveriant stebuklingo knygų pasaulio duris.

Mokytoja Vilma Palepšienė


Komentarai išjungti.