Žemės diena

Žemės diena

ECO ar EGO diena?
Minint Žemės dieną galime visi susimąstyti, kokiu keliu toliau žmonija pasuks: ECO ar EGO? Kurią minėsime ateityje?
Tikimės, kad mūsų mokiniai tausos gamtą, rūpinsis jos ištekliais. Biologijos mokytojos V.Zubienės paskatinti, parengė patarimus, kaip tinkamai rūšiuoti atliekas, geografijos mokytojos L.Kuokalienės mokiniai parengė stendą, skirtą Žemės dienai, dailės mokytoja I.Žvinakienė pakvietė į mokinių darbų parodą „Paukščiai grįžta“ Mansardos galerijoje, o pradinių klasių mokytojos V.Palepšienės pirmokėliai surengė parodą ,,Gandrai sugrįžo” III aukšto fojė bei Smėlynės bibliotekoje atidarė savo darbelių parodą „Pavasaris gimtinėje“.

Tradiciškai, Lygiadienio dieną gimnazijos skaitykloje direktorius A.Totilas įteikė geografijos olimpiados „Mano gaublys“ apdovanojimus:
I vieta. K.Grabauskas (IV d), E.Būga (IIIc), D.Majauskas (IIb), L.Šaltis (Ib)
II vieta. G.Tomkevičiūtė (IVb), D.Šinkevičius (IIIb), A.Kazlauskas (II b), A.Mikonis (Ia)
III vieta. V.Streikus (IVa), M.Ulys (IIIa), D.Matuzevičius (Ia)

Simboliška, kad tą dieną minima ir Laimės diena.
Linkime, kad laimingi būtume ne vien Laimės dieną, o daug džiugių akimirkų patirtume vaikščiodami žaliomis pievomis, matydami žydrą dangų ir melsvus tolius…


Komentarai išjungti.