Respublikinis meninio skaitymo konkursas

Respublikinis meninio skaitymo konkursas

Kovo 13 dieną gimnazijos 2 b kl. mokiniai Aleksandras Krasnouchovas ir Domantas Majauskas dalyvavo aktorės, skaitovės, Lietuvos radijo diktorės Undinės Nasvytytės vardo Respublikiniame moksleivių meninio skaitymo konkurse Vilniuje. Konkursas vyksta jau antrą kartą ir sukviečia didelį būrį prozos, poezijos, raiškaus skaitymo mylėtojų iš visos Lietuvos ir netgi užsienio. Renginyje dalyvavo lietuvaitė iš Venesuelos, didžiulis būrys mokinių iš Plungės, Skuodo, Varėnos, Ukmergės, Vilniaus vidurinių mokyklų ir gimnazijų – iš viso daugiau nei 40 dalyvių. Panevėžiui atstovavo du mūsų gimnazistai. Šventė buvo organizuota garbios aktorės Undinės Nasvytytės gimimo dieną Jos artimųjų iniciatyva. Mokiniai skaitė pasirinktus tekstus Rašytojų sąjungos senojoje salėje, kurioje, rodos, ir sienos kalba…
Klausėme įvairių klasikos ir šiuolaikinių tekstų, praturtėjom, išprusom. Parsivežėme daug emocijų, šiltų įspūdžių, padėkų ir knygų, įkvėpėme saulėto pavasario ir senojo Vilniaus.

Lietuvių k. ir literatūros MC vadovė Rasa Majauskienė


Komentarai išjungti.