Švedijos ambasadorės vizitas

Švedijos ambasadorės vizitas

Šiandien mūsų gimnazijoje viešėjo Švedijos ambasadorė Lietuvoje J. E. Maria Christina Lundqvist, o taip pat Švedijos ambasados antroji sekretorė Hanna Rehn ir atstovė spaudai bei kultūros projektų koordinatorė Giedrė Berželionytė.
Svečius priėmė mokyklos vadovybė, o svarbiausias jų vizito tikslas buvo susitikti su gimnazistais, kurie mokosi švedų kalbos. Kadangi nuo šiandien gimnazijoje paskelbtas karantinas ir daug mokinių serga, vis dėlto į susitikimą su ambasadore atėjo 4d klasės mokiniai Julius ir Alanas. Jie labai šiltai pabendravo su ambasadore, turėjo progos pakalbėti švediškai, netgi skaitė garsaus švedų poeto Tomo Tranströmerio eiles, kalbėjo apie muziką bei sportą. Svečiai liko sužavėti. Esame pakviesti atvykti į Švedijos ambasadą vasario 15 d.


Komentarai išjungti.