Ekskursija į buvusį malūną

Karjeros dieną 1b klasės gimnazistai lankėsi UAB ,,VIA UNICA‘‘. Jie pabuvojo „Romantic“ viešbutyje, restorane, ETNO SPA ir sveikatingumo centruose.
Ekskursijos tikslas: aplankyti vieną iš gražiausių Panevėžio viešbučių ir įgyti praktinių bei teorinių žinių apie viešbučių administravimą. Mokiniai lankėsi 4 žvaigždučių verslo klasės ir 3 žvaigždučių ekonominės klasės išskirtiniuose kambariuose, baseinų ir pirčių zonoje, treniruoklių salėje. Maloniai gimnazistus sutiko ir ekskursiją vedė ETNO SPA vadovė Giedrė Rameikienė. Konferencijų salėje ji pristatė Turizmo ir viešbučių administravimo studijų programą, administratoriaus funkcijas ir kvalifikacijos aprašą.
Gimnazistai taip pat sužinojo senojo malūno, kuris buvo pastatytas 1841 metais, istoriją. Turiningai leisdami laiką UAB „VIA UNICA“ patalpose, moksleiviai paslapčia ieškojo ir malūno globėjų „kaukų“. Deja, jie buvo tylūs ir nepastebimi. Sako, kad požemio dievaičiai pasirodo tik naktį.