Eglutės

Mokiniai, laukdami stebuklingų žiemos švenčių, papuošė gimnaziją matematinėmis kalėdinėmis eglutėmis ir žaisliukais.
Visus sužavėjo IIIa klasės mokinio Jomanto Umbraso darbai, atlikti pagal origamio techniką.
5a klasės mokiniai buvo aktyviausi ir kūrybingiausi. Šios klasės mokinių Viltės Žitkevičiūtės ir Elgijos Daukšaitės kalėdinės eglutės matematikos mokytojų komisijos pripažintos originaliausiomis.
Antrokai, mokytojos L.Valionienės kūrybinių minčių įkvėpti, puikai atliko namų darbų kalėdinę užduotį. Gabijos Kulikauskaitės , II c klasės mokinės, eglutė išsiskyrė neįprasta rožine spalva.
Matematikos mokytojai nuoširdžiai dėkoja visiems mokiniams ir dailės mokytojai Vaidai Baltušytei, padėjusiems parengti matematinių kalėdinių eglučių ir žaisliukų parodėlę.