Susitikimas „Įminta istorijos mįslė“

Susitikimas „Įminta istorijos mįslė“

Gruodžio 18 d.  mūsų gimnazijoje  vyko susitikimas su Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro istoriku Daliumi Žygeliu. Šis žmogus kartu su kolegomis istorikais, archyvarais, antropologais surado Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko – Vanago palaidojimo vietą Vilniuje, Našlaičių kapinėse. Susitikime dalyvavę mūsų gimnazijos moksleiviai ir mokytojai bei svečiai iš kitų miesto mokyklų turėjo unikalią galimybę  iš pirmų lūpų išgirsti beveik detektyvinį pasakojimą apie atsitiktinumus ir kruopštų istorikų darbą, pasibaigusį sėkme. Visa Lietuva džiaugiasi, kad šiemet, minėdami Adolfo Ramanausko – Vanago 100-ąsias gimimo metines, galėjome jį deramai pagerbti iškilmingai palaidodami Antakalnio kapinėse.


Komentarai išjungti.