VOKIEČIŲ KALBOS DIENOS

VOKIEČIŲ KALBOS DIENOS

Antroje spalio pusėje visoje Lietuvoje organizuojama vokiečių kalbos dienų savaitė. Mūsų gimnazijos dešimtokai ir dvyliktokai kartu su vokiečių kalbos mokytoja Aurelija Vaičiulione nutarė organizuoti renginį, skirtą „Aušros“ progimnazijos penktokams. Lietingą spalio 24d. rytmetį penktokai, lydimi klasės auklėtojos ir vokiečių bei rusų kalbų mokytojos Ritos Adomaitienės, atskubėjo į Vytauto Žemkalnio gimnazijos konferencijų salę, kur jų laukė gimnazistai, parengę skaidrėmis ir video medžiaga iliustruotą pasakojimą apie kelionę į Vokietiją, aktyvias užduotis bei viktoriną apie vokiškai kalbančias šalis. Penktokai aktyviai atsakinėjo į klausimus ir džiaugėsi Goethes instituto prizais, kartu su savo mokytoja dainavo vokiškas daineles, išmoktas šiais mokslo metais. Renginyje smagiai laiką leido ne tik penktokai, bet ir patys gimnazistai.


Komentarai išjungti.