Istorijos pamoka kino teatre

Istorijos pamoka kino teatre

Istorijos mokytojų pakviesti  gimnazijos moksleiviai spalio 17 d. „Garso“  kino centre žiūrėjo  filmą ,,Tarp pilkų debesų“. Šis naujas  režisieriaus M. Markevičiaus  filmas buvo sukurtas pagal to paties pavadinimo lietuvių kilmės JAV rašytojos Rūtos Šepetys romaną. Tragiška situacija Lietuvoje, sovietinės okupacijos baisumai, nekaltų žmonių trėmimai ir jų kančios filme  parodomi  per vienos šeimos istoriją.

Mokinių atsiliepimai:
— Patiko filmas, nes yra pamokantis, tuo pačiu parodantis žiaurų gyvenimą karo metu, parodo elgesį su žmonėmis, verčia susimąstyti mus pačius.
— Iš pradžių labai nuobodus, nebuvo daug veiksmo, bet kai išėjau visai patiko.
— Labai patiko, nes mano močiutė irgi buvo ištremta. Ir todėl, nes padeda susivokti, kaip mums dabar lengva!
— Filmas patiko. Vaidyba, siužetas tikrai sudomino. Gerai atrinkti aktoriai, kurie puikiai įsikūnijo į savo vaidmenis.


Komentarai išjungti.