DALYVAUJAME „ŽALIOJOJE OLIMPIADOJE“

DALYVAUJAME „ŽALIOJOJE OLIMPIADOJE“

Kovo 20 – žemės diena
Dalyvaujame „Žaliojoje olimpiadoje“, kurios šūkis – „maži darbai – dideliems pokyčiams“

Mūsų gimnazija kovo mėnesį įsijungė į antrą kartą Lietuvoje organizuojamą nacionalinę Žaliąją olimpiadą. Sparčiai augantis vartojimas – pagrindinė mažėjančių Žemės išteklių ir jos taršos priežastis. Todėl rūšiavimas, atliekų perdirbimas ir pakartotinis naudojimas nebegali būti pasirinkimas, tai tūri tapti mūsų kasdieniniu įpročiu.
Gimnazijos foje buvo pastatyti mokinių sukurti informaciniai stendai bei VŠĮ Žaliasis taškas dovanotos plastiko, popieriaus ir stiklo rūšiavimo dėžutės. Džiaugiuosi atsakingu požiūriu – vis pilnėjančiomis rūšiavimo dėžutėmis ir viliuosi, kad daugeliui rūšiavimas taps įpročiu ir namuose. Mokytis rūšiuoti labai padeda plakatų, informacijos internete analizavimas, diskusijos, filmų apie šiukšlių rūšiavimą žiūrėjimas. Esant galimybei, pakartotinai panaudokime popierių, tekstilę, plastiką ar stiklą naujų daiktų gamybai ir stenkimės taupyti vandenį bei elektrą.

Taip pat 32 kab. laukiu mokinių, norinčių įsijungti  į platesnę „Žaliosios olimpiados“ veiklą.

Linkiu sėkmės rūšiuojant,
biologijos-chemijos mokytoja Vida Zubienė


Komentarai išjungti.