Meninių nuotraukų konkursas „Skiriu Lietuvai“

Meninių nuotraukų konkursas „Skiriu Lietuvai“

2017 m. gruodžio 15 d.- 2018 m. kovo 8 d. Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui paminėti gimnazijoje buvo skelbiamas meninių nuotraukų konkursas „Skiriu Lietuvai“. Lyderių klubo vardu nuoširdžiai džiaugiamės, kad konkursas įvyko, ir viliamės, kad kitais metais dalyvaus gausesnė bendruomenės dalis. Meninių nuotraukų gavome apie trisdešimt, tad  iš jų atrinkome pačias įdomiausias, raiškiausias. Dėkojame nuotraukų konkurse dalyvavusiems pirmokams: Erikai Misevičiūtei, Sigitai Ulianskaitei, Manfredui Malinauskui ir Domantui Majauskui. Konkurso nugalėtoju  tapo 1a kl. mokinys Manfredas Malinauskas, atsiuntęs dešimt savo nuotraukų. Gražiausios gimnazistų nuotraukos buvo eksponuotos gimnazijos fojė vykusioje parodoje.

 PVŽG Lyderių klubo informacija


Komentarai išjungti.