Vardo diena

Vardo diena

Kartu su atgimstančiu pavasariu kiekvieną kovo mėnesį gimnazijoje švenčiama Vardo diena. Šįmet jau 25 –ąjį kartą. Šventė sutapo su Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo diena, Kovo 11-ąja, ir bendruomenės diena.
Renginyje apibendrinami pasiekti rezultatai, džiaugiamasi olimpiadų, konkursų laimėtojais, aktyviais gimnazijos bendruomenės nariais. Jau tapo tradicija geriausiai besimokančius ir olimpiadų nugalėtojus Vardo dieną apdovanoti gimnazijos architekto sūnų – Signataro Vytauto Landsbergio ir šviesios atminties Gabrieliaus Žemkalnio – įsteigtomis premijomis. Šį kartą buvo apdovanoti šie mokiniai: Domantas Majauskas, Dominyka Vaitekūnaitė, Greta Milerytė, Arijus Matulis, Aivaras Nakvosas, A. Stepanova.
Šventę vainikavo bendruomenės koncertas.


Komentarai išjungti.