Viktorina „Ar žinai Lietuvos ir gimnazijos istoriją?“

Viktorina „Ar žinai Lietuvos ir gimnazijos istoriją?“

Kovo 7-ają dieną gimnazijoje vyko 1-ųjų klasių gimnazistams skirta viktorina. Šiemet du tradiciniai renginiai – chorų karai ir viktorina apie gimnazijos istoriją, buvo apjungti į vieną ir skirti atkurtai Lietuvai bei Gimnazijos Vardo dienai. Renginys prasidėjo bendrai sugiedotu Lietuvos himnu, po to savo pasirinktas patriotines lietuviškas dainas atliko visi pirmokai. Klasių muzikinius pasirodymus komisija įvertino puikiai. Padainavus reikėjo atsakyti į istorijos klausimus: pirmame viktorinos ture buvo klausimai apie Lietuvos istorinius ir valstybinius simbolius, teko atpažinti Lietuvos Respublikos prezidentus, išvardinti Vasario 16-iosios akto signatarus. Antrame ir trečiame viktorinos turuose dalyvių  laukė įvairūs klausimai apie mūsų gimnazijos praeitį ir dabartį. Kadangi istorinius klausimus geriausiai sekėsi atsakyti 1c klasės mokiniams, jie ir tapo nugalėtojais. Gimnazijos direktorius apdovanodamas laimėtojų komandą padėkos raštu ir saldžiomis dovanomis pasidžiaugė visų pirmokų  muzikiniais pasirodymais, aktyvumu ir gimnazijos istorijos išmanymu.

Dėkojame  renginio vedėjams ir organizatoriams: abiturientams Mindaugui Čižiūnui, Emilijai Mikšytei, Godai Trušinskaitei, Žilvinui Čerkauskui ir mokytojoms Jolantai Astramskienei bei Renatai Karašienei.


Komentarai išjungti.