Susitikimas su P. Gritėnu ir O. Šurajevu

Susitikimas su P. Gritėnu ir O. Šurajevu

Vasario 8 d. Vytauto Žemkalnio gimnazijos gabiausi mokiniai turėjo galimybę susipažinti su dviem žinomomis Lietuvos asmenybėmis: 15min.lt portalo žurnalistu Pauliumi Gritėnu ir komiku, režisieriumi ir scenaristu Olegu Šurajevu. Paulius mums papasakojo apie savo veiklą. Įdomu, jog žurnalistas 2007 metais baigė mūsų gimnaziją. Komikas, režisierius Olegas pristatė savo naują filmą „Grąžinti Nepriklausomybę“, papasakojo, kaip vyksta ir nuo ko prasideda idėjų realizavimas. Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiui skirtas filmas pristatomas su humoru. Mokiniai, klausydami pasakojimo, ne kartą juokėsi dėl komiko pasakytų juokingų žodžių. Vasario 12 d. mokiniai kino teatre „Garsas“ žiūrės filmą „Grąžinti Nepriklausomybę“ ir, net neabejoju, patirs linksmų akimirkų.

Domantas Majauskas 1b


Komentarai išjungti.