O LIKO TIK…

O LIKO TIK…

Sausio 31 dieną gimnazijoje vyko integruota literatūros ir muzikos pamoka, skirta Poeto Kazio Bradūno šimtmečiui paminėti. Pamoką paruošė mokytojos R. Kazakevičiūtė, R. Karašienė, bibliotekos vedėja R. Vrubliauskienė. Į gimnazijos konferencijų salę sugūžėję gimnazistai, mokytojai, bibliotekos darbuotojai, administracija su nekantrumu laukė renginio pradžios. 3d klasės mokiniai skaitė pranešimus apie poeto biografiją, nueitą kūrybinį kelią. Tekstus pagyvino gimnazistų skaitomi poeto eilėraščiai, nuotraukose įamžinti rašytojo gyvenimo momentai. Būrelis aktyvių 3 d klasės mergaičių gimnazijos bibliotekos fonduose surado K. Bradūno knygas ir parengė rašytojo kūrybos parodėlę. Renginyje skambėjo ir muzikinės kompozicijos su K. Bradūno eilėmis. Jas atliko mokyklos choro merginos. Renginį vainikavo mokytojos R. Kazakevičiūtės apibendrinimas, padėkos žodžiai susirinkusiems ir nepaprastai gražus K. Bradūno eilėraštis:

Gyvenimas lyg paukštis,
Tik palingavo ant šakos
Ir nulėkė…

O liko tik
Eilėraščių čiulbėjimas.


Komentarai išjungti.