Korupcija man – ne draugas

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. Šią dieną įvairiose pasaulio šalyje rengiamos demonstracijos, diskusijos apie verslo įmonių, privačių asmenų teises bei korupcijos atvejus.
Gruodžio 8 d. Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo skyriuje vyko viktorina „Korupcija man – ne draugas“. Kartu su kitų mokyklų komandomis dalyvavo ir mūsų gimnazistai: Gytis Deveikis, Lukas Čiplys, Vakarė Malinauskaitė, Kristijonas Grabauskas. Viktorinos metu mokiniai atliko 5 kūrybines užduotis, aptarė korupcijos pasekmes, diskutavo. Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.