Salomėjos Nėries gimtadienis

Salomėjos Nėries gimtadienis

Kiekvieną rudenį kartu su Salomėjos Nėries poezijos burtais į mūsų gimnaziją atkeliauja literatūrinė šventė — poetės gimimo diena. Koks gimtadienis be dovanų- prisiminimų apie Salomėją Nėrį. Šiais metais poetės atminimui lietuvių kalbos pamokose skambėjo Salomėjos Nėries eilės, gimnazijos muziejuje vyko ekskursijos ir integruotos pamokos, Salomėjos Nėries auditorijoje buvo skaitomos paskaitos ne tik mūsų gimnazistams, bet ir svečiams. Mansardos galerijoje dailės parodoje ,,Viršūnės‘‘ III-IV klasių gimnazistai pristatė savo geriausius darbus. Apie Salomėjos Nėries gyvenimą ir kūrybą gimnazijos skaitykloje parengta ekspozicija ir išleistas laikraštis ,,Svirtis.‘‘ Gimnazijos teatro trupė ,,Tuščia erdvė‘‘ Salomėjos Nėries gimtadieniui padovanojo poetinę muzikinę impresiją ,,Tik ateini ir nueini‘‘, paremtą poetės rašyto dienoraščio faktais. Renginio vedantieji išradingai gimnazistams priminė gražiausius poetės eilėraščius, parašytus Panevėžyje. Merginų ansamblio atliekama daina ,,Mūsų dienos kaip šventė…‘‘ išjudino visą salę, o eilėraštį ,,Alyvos‘‘ deklamavo visi renginio žiūrovai…
Dėkojame visiems šventės organizatoriams ir dalyviams už paruoštas dovanas Salomėjai Nėriai gimtadienio proga.


Komentarai išjungti.