Atkurta Aleksandros Kazickienės premija

Atkurta Aleksandros Kazickienės premija

Šeštadienį Vytauto Žemkalnio gimnazijoje lankėsi Amerikos lietuvė Jūratė Kazickaitė ir Kazickų šeimos fondo Niujorko skyriaus direktorė Neila Baumilienė. Viešnios aplankė mecenatės Aleksandros Kazickienės dėka įkurtą skaityklą, Mansardos galeriją, kitas edukacines erdves. Diskusijos buvo sėkmingos – atkurta kalbininko Petro Būtėno premija, kurią su bendraminčiu D. Būtėnu įsteigė mūsų gimnazijos buvusi mokinė Aleksanda Kalvėnaitė Kazickienė. Šią premiją gali gauti mokslininkai, dėstytojai, studentai, moksleiviai ir mokytojai už vertingus kalbos, tautosakos, kraštotyros darbus.
Jūratė Kazickaitė pasiūlė atkurti Aleksandros Kazickienės premiją gimnazistams. Ja bus apdovanojami gimnazijos mokiniai už svarbius meninius pasiekimus, už sportinius pasiekimus, už didelę mokymosi pažangą bei aktyvią visuomeninę veiklą.


Komentarai išjungti.