Ypatinga Panevėžio miesto Mokytojų diena

Ypatinga Panevėžio miesto Mokytojų diena

Nepabūgę lietaus, spalio 6d. į Vytauto Žemkalnio gimnaziją skubėjo mokytojai senjorai. Jau antrus metus iš eilės Panevėžio pedagogų švietimo centro iniciatyva į šią šventę sukviečiami pedagogai senjorai. Susirinkusiuosius nuoširdžiomis šypsenomis, šiltais žodžiais, gražiomis dainomis, nuotaikingu spektakliu iš mokyklos gyvenimo apdovanojo Vytauto Žemkalnio gimnazijos moksleiviai. Garbius mokytojus sveikino gimnazijos direktorius A. Totilas, miesto savivaldybės atstovai, Seimo nariai.
Svečiai aplankė gimnazijos muziejų, poetės Salomėjos Nėries auditoriją, žavėjosi dailės mokytojos metodininkės I. Žvinakienės tapybos darbų paroda ,,Nuotaika‘‘, skirta visiems Mokytojams
Prie kavos puodelio gimnazijos svečiai dalinosi savo prisiminimais.


Komentarai išjungti.