Skaitmeninių knygų biblioteka

Gimnazijai 2017/2018 mokslo metams miesto savivaldybė užsakė prieigą prie  „Vyturio“ skaitmeninių knygų bibliotekos, kurioje pateikiami programiniai, konteksto ir grožinės literatūros kūriniai bei vadovėliai.
Kaip pradėti naudotis „Vyturio“ biblioteka?
Mokytojai ir mokiniai turėtų susikurti paskyrą www.vyturys.lt  ir laukelyje „Dovanos kodas“ suvesti Jūsų mokyklai skirtą kodą pnvzzemkalnio.
Nemokamai naudotis kūriniais galėsite tik suvedę dovanos kodą registracijos metu.
Beje, miesto savivaldybė atidžiai seks šios investicijos atsiperkamą, o tolimesnė jos parama priklausys nuo priregistruotų vartotojų skaičiaus.

Knygos ir vadovėliai
Jau galite naudotis mūsų (ne)Vadovėliais (juos rasite prie konkrečios klasės skiltyje MOKYKLA), parengtais kartu su Kauno jėzuitų gimnazijos mokytoju literatūrologu dr. Mindaugu Grigaičiu ir Kauno Palemono gimnazijos mokytoja eksperte Asta Valentiene. Skaitmeninė aplinka leidžia laisvai improvizuoti, nepaisyti popierinei knygai būdingų apribojimų, todėl čia rasite reikalingų programinių kūrinių ištraukas ir ištisus programinius kūrinius, nuorodas į konteksto medžiagą, naudingus straipsnius, kino filmus, garso įrašus, t.y. viską, ko popieriniame vadovėlyje sutalpinti neįmanoma. Medžiagą nuolat pildome ir atnaujiname, todėl laukiame jūsų nuomonių ir pastabų bei kviečiame naudotis!  Šiuo metu parengta medžiaga pirmoms 8, 9, 10 klasių temoms, pakeliui  5, 7, 9.
Nedrąsiai svajojame, kad atsiras drąsių mokyklų, kurios darbui pamokose naudos „Vyturio” medžiagą, o sutaupytus pinigus skirs KNYGOMS.

Sėkmės naudojantis ir iki greito susitikimo

Arūnas Šileris
VYTURYS