Viktorina skirta Holokausto temai

Viktorina skirta Holokausto temai

Rugsėjo 23- ąją Lietuvoje minima Žydų genocido diena. Artėjant šiai dienai Panevėžio Žydų bendruomenė organizavo viktoriną skirtą Holokausto temai. Rugsėjo 20 dieną vykusioje viktorinoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda. Ruošdamiesi viktorinai skaitėme knygas ir ieškojomės informacijos internete, konsultavomės su istorijos mokytojais. Renginio metu visa komanda pasitardama atsakinėjome į užduotus klausimus, o mūsų prisistatymas buvo vienas iš originaliausių. Labai gerai mums sekėsi ir piešiant plakatą Holokausto tema, mūsų plakatas buvo įvertintas kaip vienas iš brandžiausių. Džiaugiamės, kad dalyvavome, kad įgijome naujų žinių, kad tapome vieninga komanda, kad buvome pastebėti ir įvertinti.
Ačiū Žanetai, Dovydui, Edgarui, Sandrai ir Ugnei už puikų pasirodymą!!!


Komentarai išjungti.