,,Žaliosios olimpiados“ pusfinalis

,,Žaliosios olimpiados“ pusfinalis

Gegužės 17d. Šaulių universitete vyko nacionalinės ,,Žaliosios olimpiados“ pusfinalis. Jame dalyvavo devynios geriausios regiono pirmojo etapo komandos. Džiaugiamės mūsų gimnaziją atstovavusia komanda ,,Žalieji žmogeliukai“: Dominyka Vaitekūnaite (IIIB), Kamilija Ambraškaite (IIIb), Mindaugu Čižiūnu (IIIb),Karolina Gabalaite (IId), Dovydu Šinkevičiumi (Ib) bei komandos kapitonu Kristijonu Grabausku (IId). Su šūkiu ,,Noras, ryžtas ir dvasia- mūsų varoma jėga…“ gimnazistai, palaikomi gausios sirgalių komandos kibo į darbą. Ryžtinga mūsų komanda nenuleido rankų. Didžiuojamės, kad mūsų gimnazistai puikiai susidorojo su užduotimis ir užėmė III vietą. ŠAUNUOLIAI! SVEIKINAME!!!
Dėkojame mokytojoms ir nuostabiai palaikymo komandai, kuri aktyviai dalyvavo eko dirbtuvėse, gamino sirgalių atributiką ir labai garsiai padėjo komandai.


Komentarai išjungti.