Apsilankymas įmonėje ,,SI WOOD”

Apsilankymas įmonėje ,,SI WOOD”

Gegužės 11 dieną gimnazistai lankėsi švedų kapitalo įmonėje ,,SI WOOD”. Vaikščiodami po gamyklą stebėjo, kaip moderniais įrenginiais gaminamos dailylentės, apvadai ir kita produkcija. Apžiūrėję gamybines patalpas, grįžo į administracines patalpas. Čia galėjo atlikti keletą užduočių už kurias buvo apdovanoti. Mokiniai pamatė įmonės kasdienybę ir draugiškus vadovų ir darbuotojų santykius. Sužinojo apie kolektyvo išvykas į gamtą ir Kalėdines šventes. Informatyvus ir šiltas bendravimas su mokiniais ne tik sudomino, bet ir pakėlė nuotaiką visai dienai. Įmonė ,,SI WOOD” ir ekskursiją vedusi Neringa paliko neišdildomą įspūdį. Jei visos miesto įmonės taip nesavanaudiškai ir maloniai priimtų mokinius, minčių apie emigraciją ženkliai sumažėtų.


Komentarai išjungti.